کپسول اکسیژن اجاره ای

کپسول اکسیژن اجاره ای

در این مقاله از مرکز فروش کپسول اکسیژن در تهران، می خواهیم در خصوص کپسول اکسیژن اجاره ای ، مطالبی برای شما داشته باشیم.

امروزه به دلیل برخی شرایط در حیطه صنعت، مبحث اجاره کپسول اکسیژن شکل گرفته که البته این اتفاق کمتر صورت می‌گیرد.

زیرا اجاره کپسول اکسیژن یکی از مهم‌ترین موارد در زندگی افراد به حساب آمده ‌است و در بهبود بیماران تاثیر بسیار زیادی دارد. همین مسئله باعث شده ‌است تا از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

همه ما می‌دانیم که برای تنفس همه افراد، اکسیژن مسئله مهم و حیاتی شمرده می‌شود. حال برخی از بیماران با توجه به شرایط جسمانی خود و بروز برخی از بیماری‌ها، ممکن است نتوانند به ‌سادگی در هوای معمولی نفس بکشند. این افراد حتما نیاز به دریافت اکسیژن دارند و باید این اکسیژن را از طریق کپسول اکسیژن دریافت کنند.

با توجه به این ‌که کپسول‌های اکسیژن در ابعاد مختلفی ارائه و عرضه خواهد شد، افراد می‌توانند از مراکز فروش کپسول، آن‌ها را به‌ سادگی تهیه کنند.

ابعاد در نظر گرفته ‌شده برای کپسول اکسیژن اجاره ای

ابعاد در نظر گرفته ‌شده برای کپسول اکسیژن اجاره ای شامل 5/2 لیتری، ۵ لیتری، ۱۰ لیتری، 20 لیتری و حتی ۴۰ لیتری ذکر می‌گردد. اما به دلیل این ‌که قیمت خرید کپسول اکسیژن بسیار زیاد می‌باشد، اجاره کردن آن می‌تواند نیاز بیماران را برطرف کند.

مصرف هر کدام از اکسیژن ها در ابعاد مختلف می‌تواند تا مدت‌ زمان مشخص ‌شده ای باعث اکسیژن‌رسانی گردد. اغلب افرادی که دچار بیماری‌های تنگی نفس، بیماری‌های قلبی و بیماری‌های ریوی می‌باشند، به دلیل کمبود اکسیژن باید حتما از کپسول استفاده داشته باشند.

زیرا کپسول به‌ عنوان یکی از وسایل حیاتی برای این دسته از افراد شناخته می‌شود و حتما باید در دوره درمان خود از کپسول اکسیژن بهره ‌مند شوند.

حال با توجه به این مسائل و اهمیت اکسیژن‌ رسانی به بیماران، ما در کنار شماییم تا عنوان نماییم که سایت بالن گاز، آماده ارائه انواع کپسول اکسیژن اجاره ای به شما می باشد تا در کمترین زمان ممکن، از کپسول اکسیژن با ابعاد مختلف بهره ‌مند شوید.

در ادامه این بحث با ما باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این ‌موضوع برای شما فراهم سازیم تا بتوانید از این خدمات بهره‌ بیشتری ببرید.

مطالبی که در این مقاله بررسی خواهند شد، عبارتند از:

آیا می‌دانید اکسیژن درمانی چیست؟

اجزای تشکیل‌ دهنده کپسول اکسیژن اجاره ای چه مواردی است؟

اجزای تشکیل ‌دهنده مانومتر

کارایی کپسول اکسیژن اجاره ای در زندگی روزمره چیست؟

شناخت اکسیژن به‌ عنوان گاز حیاتی برای انسان

جنس مخازن کپسول اکسیژن اجاره ای چیست؟

نکات مهم در هنگام اجاره کپسول اکسیژن

انواع کپسول اکسیژن اجاره ای شامل چه مواردی است؟

شناخت کپسول اکسیژن فلزی

شناخت کپسول اکسیژن آلومینیومی

دلیل استفاده از کپسول اکسیژن اجاره ای در منزل چیست؟

شرایط استفاده از کپسول اکسیژن اجاره ای

نگهداری از کپسول اکسیژن اجاره ای در منزل چگونه می‌باشد؟

موارد هشدار دهنده کمبود اکسیژن در کپسول

نکات مهم برای نگهداری بهتر از کپسول اکسیژن

ابعاد مختلف کپسول اکسیژن اجاره ای برای چه استفاده‌ای است؟

مکان استفاده از کپسول اکسیژن ۲٫۵ لیتری

مکان استفاده از کپسول اکسیژن ۵ لیتری

مکان استفاده از کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری

مکان استفاده از کپسول اکسیژن ۲۰ لیتری

مکان استفاده از کپسول اکسیژن ۴۰ لیتری

هزینه کپسول اجاره‌ای به چه صورت برآورد می‌گردد؟

اهمیت استفاده از کپسول اکسیژن اجاره‌ای در چیست؟

جمع بندی مطالب

 

آیا می‌دانید اکسیژن درمانی چیست؟

آیا می‌دانید اکسیژن درمانی چیست؟
آیا می‌دانید اکسیژن درمانی چیست؟

مهم‌ترین چیزی که باعث می‌شود افراد از کپسول اکسیژن اجاره‌ای استفاده داشته باشند، برای اکسیژن درمانی است. اما آیا اطلاعات دقیق در رابطه با اکسیژن درمانی دارید؟

برای افزایش اطلاعات شما لازم است بگوییم بیمارانی که برای بهبود عملکرد وضعیت تنفس خود در منزل از نظر پزشکان نیاز به استفاده از اکسیژن دارند، در واقع در حال اکسیژن درمانی می‌باشند.

اغلب همراهان بیمار برای این ‌که بتوانند این امکان را برای بیمار خود فراهم کنند تا بتوانند از فرآیند اکسیژن درمانی به بهترین نحو ممکن استفاده داشته باشد، از مراکز فروش بسیار زیادی کمک می‌گیرند.

یکی از آن‌ها سایت بالن گاز می‌باشد که  در کنار افراد است تا بتوانند خدمات منحصر به ‌فردی در حیطه انواع گازها در اختیار آن‌ها قرار بدهد. برای شناخت بیشتر باید بدانید که در بخش ابتدایی کپسول، وسیله‌ای وجود دارد که افراد متخصص آن را با نام تنظیم میزان فشار اکسیژن می‌شناسند.

در کنار آن وسیله دیگری با نام مانومتر کپسول اکسیژن وجود دارد که وظیفه اصلی آن کنترل فشار اکسیژن می‌باشد. در بخش زیرین، وسیله‌ای برای تنظیم کردن فشار دستگاه دیده خواهد شد که شامل آب جوشیده سرد یا آب‌ مقطر می‌باشد.

پیشنهاد می کنیم ازپست اجاره کپسول اکسیژن در کرج دیدن کنید.

تشخیص بهتر دستگاه اکسیژن

برای تشخیص بهتر دستگاه اکسیژن، باید آب ‌مقطر یا آب سرد تا خط‌وطی که روی بدنه کپسول علامت‌گذاری شده‌اند، ریخته شوند. ممکن است این سوال در ذهن شما شکل بگیرد که دلیل وجود آب ‌مقطر چیست؟

آب ‌مقطر می‌تواند سبب مرطوب شدن اکسیژن گردد و باعث می‌شود تا هیچ‌ گونه آسیبی به بافت‌های مخاط بینی و دهان از طریق اکسیژن درمانی صورت نگیرد.

سپس کانولا که لوله‌ای با دو اتصال کوچک می‌باشد، در سوراخ‌های بینی بیمار وارد خواهد شد. در واقع تنفس اصلی از این طریق صورت می‌گیرد و بیمار می‌تواند اکسیژن مورد نیاز بدن خود را از این طریق تامین کند.

البته در بسیاری از مواقع ممکن است به‌ جای استفاده از کانولا، از ماسک استفاده شود تا افراد بتوانند به بهترین نحو ممکن اکسیژن درمانی را فراهم کنند.

اما مهم‌ترین نکته این است که بدانید کپسول اکسیژن اجاره‌ای را از کجا تهیه کنید. برای خدمات بهتر می‌توان از سایت بالن گاز به ‌عنوان بهترین سایت در حیطه کپسول اکسیژن اجاره‌ای خدمات بگیرید.

اجزای تشکیل‌ دهنده کپسول اکسیژن اجاره‌ای چه مواردی است؟

اجزای تشکیل‌ دهنده کپسول اکسیژن اجاره‌ای چه مواردی است؟
اجزای تشکیل‌ دهنده کپسول اکسیژن اجاره‌ای چه مواردی است؟

برای این ‌که در هنگام دریافت کپسول اکسیژن اجاره‌ای بتوانید کاربرد مفیدی از آن دریافت کنید، باید شناخت کلی از اجزای تشکیل ‌دهنده کپسول داشته باشید. زیرا هر کدام از آن‌ها وظیفه‌ خاصی را دارند که باعث می‌شوند شرایط اکسیژن درمانی بهتر برای بیمار صورت بگیرد.

دو عضو اصلی کپسول اکسیژن، مانومتر و مخزن استوانه‌ای ‌شکل آن می‌باشد و مهم‌ترین وظیفه‌ آن این است که می‌تواند باعث مدیریت فشار حدوداً ۱۰۰ اتمسفر در داخل کپسول گردد و به ‌مرور زمان با کاهش دادن آن و رساندن اتمسفر به ۱ می‌تواند باعث فراهم آوردن تنفس برای انسان گردد.

مسئله مهم دیگر در رابطه با مانومتر این است که از یک محفظه آب برخوردار می‌باشد. مهم‌ترین دلیل ایجاد این محفظه، رطوبت کافی برای اکسیژن است.

در کل باعث می‌شود تا ریه افراد دچار خشکی نشود و این مسئله باعث عدم بروز هر گونه آسیب روی ریه‌ها می‌گردد. باید در رابطه با نشانگر اصلی که روی مانومتر تعبیه ‌شده است، بیان داشت که می‌تواند میزان گاز ورودی و خروجی را نشان بدهد.

مانومتر از استحکام و مقاومت بسیار زیادی برخوردار است تا بتوان در طول مدت طولانی، از کپسول اکسیژن استفاده کرد و باعث باز و بسته کردن راحت کپسول می‌شود.

اما لازم است بدانید که اجزای مختلفی باعث شکل‌گیری مانومتر می‌باشند که در ادامه به بررسی اجزای مانومتر خواهیم پرداخت.

اجزای تشکیل ‌دهنده مانومتر

با توجه به این که مانومتر نقش بسیار مهمی در کپسول اکسیژن دارد، باید در رابطه با اجزای آن نیز اطلاعاتی داشته باشید تا در صورت نیاز بتوانید از سایت بالن گاز به‌ عنوان بهترین سایت کپسول اکسیژن اجاره‌ای، خدمات مناسبی دریافت نمایید.

فشارسنج

وظیفه اصلی فشارسنج، نشان‌دادن میزان فشار گاز در درون کپسول اکسیژن می‌باشد.

جریان سنج

وظیفه اصلی جریان سنج، نشان‌دادن میزان اکسیژن استفاده ‌شده براساس لیتر در دقیقه می‌باشد.

شیر تنظیم ‌کننده اتوماتیک

از طریق این شیر می‌توان میزان فشار گاز درون کپسول را تنظیم کرد و با کاهش و افزایش برای تنفس، فرایند بهتری ایجاد کرد.

پیچ کنترل ‌کننده‌ی جریان فشار

تنظیمات جریان اکسیژن از طریق پیچ کنترل ‌کننده‌ی جریان فشار صورت خواهد گرفت.

شیشه آب‌ مقطر

مرطوب نگه ‌داشتن کپسول اکسیژن بر اثر شیشه آب‌ مقطر اتفاق می‌افتد.

کارایی کپسول اکسیژن اجاره‌ای در زندگی روزمره چیست؟

کارایی کپسول اکسیژن اجاره‌ای در زندگی روزمره چیست؟
کارایی کپسول اکسیژن اجاره‌ای در زندگی روزمره چیست؟

ممکن است برخی از افراد همچنان به اهمیت و ضرورت کپسول اکسیژن اجاره‌ای پی نبرده باشند. اما باید بدانید که یکی از مهم‌ترین تجهیزات پزشکی که کاربرد بسیار بالایی دارد و اغلب افراد نیازمند استفاده از آن می‌باشند، کپسول اکسیژن است.

بهتر است بدانید که در همه مراکز درمانی، اتاق عمل و حتی در منزل برای بیماران، وجود کپسول اکسیژن از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد و عملکرد بسیار زیادی خواهد داشت.

شاید نیاز باشد تا مجدداً موضوع را یادآوری کنیم که همه ما در طول روزمره، اکسیژن بسیار زیادی را استنشاق می‌کنیم و در محیط پیرامون ما میزان زیادی اکسیژن وجود دارد و گازهای مختلف دیگری همچون نئون، آرگون، زنون، هلیوم و یا دیگر موارد همچون کربن دی ‌اکسید، متان و مونواکسید به ‌عنوان آلاینده‌ها نیز شناخته می‌شوند.

اگر بخواهیم دقت بسیاری به هوای پیرامون خود داشته ‌باشیم، بخش ناچیزی از هوای پیرامون ما از این گازها تشکیل ‌شده است و می‌توان آن‌ها را دریافت کرد.

میزان مشخص ‌شده ای از بخار آب نیز به ‌صورت رطوبت در هوا وجود دارد

در همین راستا میزان مشخص ‌شده ای از بخار آب نیز به ‌صورت رطوبت در هوا وجود دارد و تمامی این گازها می‌توانند نقش خوبی در راستای تنفس درست انسان‌ها داشته باشد.

حال اگر بنا بر وجود بیماری‌های مختلفی همچون کرونا که به‌ عنوان یکی از بیماری‌های عصر جدید امروز شناخته شده‌اند و می‌تواند ریه همه افراد را تحت تاثیر قرار بدهد، فرد نتواند تنفس درستی از هوای پیرامون خود دریافت کند، باید حتما از کپسول اکسیژن بهره‌ مند شود.

این به ‌عنوان مهم‌ترین کاربرد و کارایی کپسول اکسیژن اجاره‌ای درطول روزمره شمرده خواهد شد تا بتواند شرایط تنفس را برای بیماران به‌ درستی صورت بدهد.

شناخت اکسیژن به‌ عنوان گاز حیاتی برای انسان

شناخت اکسیژن به‌ عنوان گاز حیاتی برای انسان
شناخت اکسیژن به‌ عنوان گاز حیاتی برای انسان

کاملاً طبیعی است که همه انسان‌ها برای تنفس کردن به اکسیژن نیاز دارند، اما نکته مثبت این است که میزان زیادی از اکسیژن در هوای پیرامون انسان‌ها یافت می‌گردد و درصد بسیار بالایی از اکسیژن بعد از وجود نیتروژن در پیرامون ما وجود دارد. البته همان ‌طور که طبیعی است، برخی از گازهای دیگر در کنار اکسیژن یافت می‌گردد.

البته میزان آن‌ها بسیار اندک می‌باشد. هنگامی ‌که سطح اطلاعات خود را در راستای نقش جذب اکسیژن از هوا به واسطه ریه‌های انسان افزایش بدهید، می‌بینید که ریه ها کمک می‌کنند تا گازهای غیر لازم همانند دی‌اکسیدکربن از بدن دفع شوند، اما گازهای لازمی همچون اکسیژن دریافت شوند.

به ‌همین دلیل افرادی که دچار بیماری‌های قلبی و ریوی هستند، شرایط تفکیک گازهای مختلف از یکدیگر را ندارند و در هنگام تنفس کردن ممکن است برخی از گازهای مضر نیز به ریه‌های آن‌ها هجوم بیاورد.

به‌ همین دلیل این افراد حتما باید از اکسیژن استفاده داشته باشند و اکسیژن خالص بتواند شرایط تنفس برای آن‌ها را ایجاد کند.

هنگامی‌ که اکسیژن از خلوص کافی برخوردار باشد

هنگامی‌ که اکسیژن از خلوص کافی برخوردار باشد و با سرعت کافی به بدن افراد برساند، نفس کشیدن برای این دسته از بیماران همچون بیماری‌های قلبی، بیماری‌های ریوی و افراد مبتلا به بیماری کرونا را فراهم خواهد ساخت.

حال با توجه به این‌ که اکسیژن به ‌عنوان گاز خطرناک و اشتعال‌پذیر به حساب می‌آید، باید در حجم زیاد متراکم شود.

با توجه به علم پزشکی و تحقیقات وسیعی که توسط مهندسین در راستای ایجاد کپسول‌های اکسیژن صورت گرفت، مخازن تعبیه ‌شده برای آن‌ها ممکن است در برخی مواقع خطرناک به حساب بیاید.

برای تهیه انواع کپسول‌های اکسیژن باید حتما از مراکز معتبر کمک بگیرید. البته با توجه به این ‌که خرید این کپسول‌ها به  هزینه‌ای زیاد نیاز دارد، کپسول اکسیژن اجاره‌ای راهکاری معقول‌تر به‌ نظر می‌رسد که می‌توانید از خدمات گسترده‌ سایت بالن گاز در این راستا کمک بگیرید.

جنس مخازن کپسول اکسیژن اجاره‌ای چیست؟

جنس مخازن کپسول اکسیژن اجاره‌ای چیست؟
جنس مخازن کپسول اکسیژن اجاره‌ای چیست؟

برای این ‌که بتوانید از امکانات کپسول اکسیژن اجاره‌ای استفاده داشته باشید، باید اطلاعات کلی از این کپسول‌ها نیز کسب کنید و بدانید که در کشور ما ایران، جنس‌های موجود از کپسول‌های اکسیژن به چه صورت می‌باشد. در کل در کشور ما دو نوع کپسول با جنس آلومینیومی و آهنی تولید می‌گردد.

البته یکی دیگر از نکات مهمی که می‌تواند برای کپسول‌های اکسیژن در نظر گرفته شود، رنگ‌های بین‌المللی آن‌ها است. زیرا در تمامی کشورهای جهان، رنگ ثابت این کپسول‌ها نقره‌ای یا سفید می‌باشند.

البته لازم است بدانید که این رنگ‌ها برای کپسول‌هایی است که از جنس آلومینیوم هستند. اما ممکن است در برخی نمونه‌های مشابه دیگر، رنگ‌های دیگری همچون سبز، نقره‌ای یا ترکیب این دو رنگ را از کپسول اکسیژن ببینید.

چیز مهمی که در راستای اجاره کپسول اکسیژن وجود دارد، این است که به ‌سادگی بتوان آن را از دیگر کپسول‌ها تشخیص داد.

با توجه به این ‌که در کشور ما ایران تعداد بسیار زیادی از کپسول‌های اکسیژن به فروش می‌رسد، در سایت بالن گاز می‌توانید به بهترین نحو ممکن از این کپسول‌ها برخوردار شوید. باید اطلاعات درستی در رابطه با رنگ کپسول اکسیژن داشته باشید تا با اطمینان خاطر از سایت بالن گاز آن را اجاره کنید.

دو نمونه از کپسول‌های اکسیژن در بازار وجود دارد

لازم است بدانید که دو نمونه از کپسول‌های اکسیژن در بازار وجود دارد که به‌ صورت یک ‌بار مصرف و یا چند بار مصرف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اغلب کپسول‌های یک بارمصرف دارای سایز مخزن یک ‌لیتری می‌باشند که حدوداً ابعاد آن‌ها به ‌اندازه‌ی اسپری‌های حشره ‌کش است.

اما اغلب کپسول‌های بزرگ‌تر به ‌عنوان کپسول‌های چند بار مصرف شناخته می‌شوند و می‌توان اکسیژن موجود در آن‌ها را شارژ کرد و حجم‌های متفاوتی از کپسول‌های چند بار مصرف قابل ‌تولید می‌باشند.

اما عموماً در سایت بالن گاز می‌توانید مواردی همچون ۳ لیتری، ۵ لیتری، ۱۰ لیتری و ۵۰ لیتری از این کپسول‌های چند بار مصرف را برای اجاره مشاهده کنید.

اگر شما نیز نیازمند استفاده از خدمات کپسول اکسیژن اجاره‌ای هستید به ‌سادگی می‌توانید از مشاورین با تجربه سایت بالن گاز کمک بگیرید.

نکات مهم در هنگام اجاره کپسول اکسیژن

نکات مهم در هنگام اجاره کپسول اکسیژن
نکات مهم در هنگام اجاره کپسول اکسیژن

هنگامی ‌که فردی به دلایل مختلف برای درمان نیاز به استفاده از کپسول اکسیژن اجاره‌ای دارد، باید برخی از نکات مهم را رعایت کند.

به‌ عنوان نمونه در اتاقی که کپسول اکسیژن در آن واقع ‌شده است، هیچ ‌گاه نباید مواردی همچون کبریت روشن، فندک روشن و یا دیگر موارد این‌چنینی اتفاق بیفتد. قطع به ‌یقین می‌دانید که سیگار کشیدن در این اتاق کاملاً ممنوع است.

در هر صورت هر یک از شعله‌های کوچک یا بزرگ در این اتاق می‌تواند حادثه‌ آفرین باشد. زیرا همه ما می‌دانیم که اکسیژن یک گاز به‌ شدت قابل ‌اشتعال است و بدون رنگ و بو در محیط پراکنده می‌باشد و با کوچک‌ترین جرقه و شعله می‌تواند باعث به وجود آوردن خطرات جبران‌ناپذیری گردد.

به ‌همین دلیل نکاتی که باید در راستای نگهداری کپسول اکسیژن دقت کنید، بسیار حیاتی و مهم می‌باشد. در اتاقی که کپسول اکسیژن وجود دارد، باید تمامی وسایل الکتریکی را کنار بگذارید.

مواردی همچون تلویزیون، یخچال، گاز و دیگر موارد مربوط را از این اتاق دورتر بگذارید

به‌ عنوان نمونه مواردی همچون تلویزیون، یخچال، گاز و دیگر موارد مربوط را از این اتاق دورتر بگذارید. اما ممکن است برخی از افراد به دلیل عدم آگاهی، این شرایط را برای استفاده از کپسول اکسیژن فراهم نکنند.

به‌ همین دلیل لازم می‌دانیم تا در رابطه با این نکات اطلاعاتی در اختیار شما قرار بدهیم تا در هنگامی که از سایت بالن گاز کپسول اکسیژن اجاره‌ای دریافت می کنید، با آگاهی کامل در این ‌مورد، باعث حفظ سلامتی خود و بیمارتان شوید.

توصیه ما بر این است که در هنگام استفاده از کپسول اکسیژن ابتدا شیر اصلی و سپس پیک کنترل آن را باز کنید. از این‌ موضوع غافل نشوید که بعد از به اتمام رسیدن اکسیژن‌ رسانی، حتما فرایند ضد عفونی کردن و گندزدایی را روی ماسک و لوله‌های پلاستیکی انجام بدهید و باعث حفظ سلامت بیمار خود شوید.

بعد از تمیز شدن و ضد عفونی کردن، آن‌ها را در محفظه‌ای کاملاً تمیز قرار بدهید تا در نوبت‌های بعدی بتوانید عملکرد بهتری از کپسول اکسیژن اجاره‌ای دریافت کنید.

اما اگر همچنان در این ‌باره نیازمند اطلاعات بیشتری هستید، کارشناسان زبده مجموعه سایت بالن گاز در کنار شما هستند تا بتوانند نکات بیشتری در این ‌مورد به شما گوشزد کنند تا بتوانید از کپسول اکسیژن اجاره‌ای، بهترین استفاده را ببرید.

انواع کپسول اکسیژن اجاره‌ای شامل چه مواردی است؟

انواع کپسول اکسیژن اجاره‌ای شامل چه مواردی است؟
انواع کپسول اکسیژن اجاره‌ای شامل چه مواردی است؟

سایت بالن گاز برای ارائه خدمات به مشتریان خود، انواع کپسول‌های اکسیژن را به صورت اجاره‌ای در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. همان ‌طور که گفتیم، کپسول‌ها در دو مدل کپسول فلزی و کپسول آلومینیومی وجود دارند.

حال برای این‌ که تفاوت بین این دو را تشخیص بدهید، در ادامه این مقاله، مطالبی برای شما خواهیم داشت تا بدانید کدام یک از این موارد می‌تواند برای شرایط شما مناسب‌تر باشد.

شناخت کپسول اکسیژن فلزی

اگر نگاهی به اغلب فروشندگان کپسول اکسیژن بیندازید، می‌توانید دریابید که اصولاً کپسول اکسیژن فلزی بیشتر در دسترس می‌باشد و معمول‌تر است.

همان ‌طور که از نام این کپسول مشخص است، جنس اصلی که برای بدنه آن مورد استفاده قرار گرفته است، فولاد است و دارای وزن بسیار زیادی نیز می‌باشد.

در واقع می‌توان گفت که به نسبت کپسول‌های اکسیژن آلومینیومی، این دسته از کپسول‌ها وزن بالاتری دارند، اما قیمت پایین‌تری برای خرید آن‌ها در نظر گرفته می‌شود. این ‌موضوع می‌تواند در هزینه کپسول اکسیژن اجاره ای به ‌صورت فلزی نیز تاثیرگذار باشد.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باعث شده ‌است تا این کپسول بیشتر محبوب باشد، همین قیمت پایین اجاره آن است که در سایت بالن گاز می‌توانید حجم‌های مختلفی از کپسول اکسیژن فلزی را مشاهده کنید که با توجه به نیاز خود، از آن‌ها بهره ‌مند شوید. می‌توانید با بهترین هزینه، این کپسول را در ابعاد ۵ یا ۱۰ لیتری اجاره کنید.

شناخت کپسول اکسیژن آلومینیومی

برای این ‌که درک بهتری از این نوع کپسول به نسبت کپسول فلزی داشته باشید، در ابتدا باید از لحاظ ظاهری آن‌ها را با یکدیگر قیاس کنیم. زیرا این دسته از کپسول ها ظاهر شیک تری داشته و جنس اصلی در نظر گرفته‌ شده برای بدنه آن‌ها آلومینیوم می‌باشد.

به ‌غیر از این مسئله، از دیگر ویژگی‌های اصلی این کپسول‌ها این است که به نسبت کپسول‌های فلزی از وزن کمتری برخوردار می‌باشند و این مسئله باعث شده ‌است تا سازگاری بهتری با محیط پیرامون خود داشته باشند و خورندگی در این نوع از کپسول‌ها کمتر اتفاق بیفتد.

درست است که ویژگی‌های این کپسول‌ها به نسبت کپسول اکسیژن فلزی بیشتر می‌باشد، اما هزینه خرید و اجاره آن نیز به نسبت کپسول‌های اکسیژن فلزی افزایش پیدا می‌کند. در سایت بالن گاز اغلب می‌توانید این محصول را با حجم 5/2 لیتری تهیه کنید.

دلیل استفاده از کپسول اکسیژن اجاره‌ای در منزل چیست؟

دلیل استفاده از کپسول اکسیژن اجاره‌ای در منزل چیست؟
دلیل استفاده از کپسول اکسیژن اجاره‌ای در منزل چیست؟

دلایل بسیار زیادی باعث می شود تا اغلب افراد نیاز به استفاده از کپسول اکسیژن اجاره ای داشته باشند و همیشه نگران تهیه آن باشد.

مهم‌ترین دلیل، بیماری و شرایط حاد آن‌ها برای نفس‌ کشیدن می‌باشد. تعداد بسیار زیادی از افراد در کشور ما درگیر مشکلات ریوی هستند و نمی‌توانند در حالت عادی به ‌راحتی نفس بکشند.

به‌ همین دلیل با توجه به دستورات پزشک خود نیاز دارند تا در منزل از کپسول‌های مختلف اکسیژن استفاده داشته باشند تا شرایط نفس ‌کشیدن برای آن‌ها مهیا گردد.

به ‌همین دلیل است که سایت بالن گاز در همه شرایط می‌تواند طبق خواسته افراد بهترین کپسول‌های اکسیژن را در اختیار آن‌ها قرار بدهد.

طبق این گفته‌ها، کاربرد و ویژگی‌های اکسیژن در منزل برای بیماران بسیار زیاد می‌باشد و به آن‌ها کمک بسیار زیادی در نفس‌ کشیدن خواهد کرد.

مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود افراد نیازمند استفاده از کپسول اکسیژن اجاره ای در منزل باشند، شامل موارد زیر خواهد شد.
 • تنفس بیماران مشکل‌دار از طریق کپسول اکسیژن بهتر خواهد بود و دیگر بیمار برای تنفس، دچار مشکل نخواهد شد.
 • با استفاده از کپسول اکسیژن، بیمار خواب راحت‌تری را خواهند داشت و احساس بهتری تجربه می‌کند.
 • بیمار با وجود کپسول اکسیژن، هوشیاری بیشتری دارد و درد کمتری را حس می‌کند.

طبق موارد گفته‌ شده، اگر شما نیز بیمار در منزل دارید که برای دریافت اکسیژن نیاز به کپسول دارد، بهتر است هرچه سریع‌تر اقدامات لازم را برای دریافت کپسول انجام دهید.

با توجه به این ‌که هزینه خریداری کپسول بسیار زیاد می‌باشد، بهتر است از راهکاری همچون اجاره کپسول اکسیژن بهره‌ مند شوید. ما در سایت بالن گاز در کنار شماییم تا بهترین خدمات را در این زمینه در اختیار شما قرار بدهیم.

شرایط استفاده از کپسول اکسیژن اجاره‌ای

شرایط استفاده از کپسول اکسیژن اجاره‌ای
شرایط استفاده از کپسول اکسیژن اجاره‌ای

حال که دریافتید استفاده از کپسول اکسیژن اجاره ای در منزل از چه اهمیتی برخوردار می‌باشد، بهتر است از شرایط نگهداری آن نیز اطلاعاتی داشته باشید تا در هنگام استفاده از این کپسول، به ‌خوبی از آن مراقبت کنید و بتوانید آن را سالم بازگردانید.

نکات زیر به‌ عنوان مهم‌ترین موارد در این شرایط شناخته می‌شوند.

مواظب باشید تا هیچ‌ گاه ضربه‌ای به کپسول اکسیژن وارد نشود و هرگز روی زمین نیفتد.

در نزدیکی کپسول اکسیژن هیچ ‌گاه مواردی همچون روغن، تینر، گازوئیل، بنزین، اسپری و الکل را قرار ندهید.

هر چند روز یک‌ بار ظرف آب‌ مقطر را با استفاده از مواد ضد عفونی ‌کننده تمیز کنید.

دست‌های چرب و روغنی خود را هیچ‌ گاه به کپسول اکسیژن نزنید و با آن تماس نداشته باشید.

حتما تمامی مواردی همچون ریش‌ تراش، سیگار، فندک را از کنار کپسول اکسیژن دور کنید.

دمای اتاقی که کپسول در آن نگهداری می‌شود، بسیار مهم است و هرگز نباید بیشتر از حد ممکن باشد. بنابراین باید تعادل را در دمای اتاق برقرار کنید.

وسایل گرمایشی و حرارتی همچون بخاری، گاز، شوفاژ، اجاق ‌گاز یا دیگر موارد را در کنار کپسول اکسیژن نگذارید.

تمامی این موارد به شما کمک می‌کند تا نگهداری خوبی از کپسول اکسیژن اجاره ای در منزل داشته باشید و تمامی نکات ایمنی را انجام بدهید.

زیرا گاز اکسیژن یک گاز بسیار مشتعل است که در صورت عدم نگهداری درست و آگاهی، ممکن است خطرات بسیاری را برای شما به وجود بیاورد.

اگر هیچ‌ گونه اطلاعاتی در زمینه نگهداری از کپسول‌ها ندارید، در هنگام اجاره کپسول می توانید از مشاوران مجرب سایت بالن گاز کمک بگیرید.

نگهداری از کپسول اکسیژن اجاره‌ای در منزل چگونه می‌باشد؟

نگهداری از کپسول اکسیژن اجاره‌ای در منزل چگونه می‌باشد؟
نگهداری از کپسول اکسیژن اجاره‌ای در منزل چگونه می‌باشد؟

درست است که در مطالب بالا به برخی از موارد مهم در زمینه نگهداری از این کپسول اشاره داشتیم، اما همچنان برای این ‌که استفاده‌ بهینه‌تری از کپسول اکسیژن اجاره ای در منزل داشته باشید، بهتر است نکاتی که در ادامه ذکر می‌کنیم را رعایت کنید.

این نکات توسط متخصصین حرفه‌ای تشخیص داده شده‌اند و به شما کمک می‌کنند تا در نگهداری کپسول موفق باشید.

لازم است توسط آب و صابون، هفته‌ای ۲ بار ماسک و لوله‌های بینی را تمیز کنید و بعد از خشک شدن، دوباره از آن استفاده کنید.

کاملاً طبیعی است که در حین دریافت اکسیژن، بیمار احساس خشکی بسیاری در بینی و دهان داشته باشد. بنابراین بیمار باید در طول روز چندین ‌بار به شست‌ و شوی دهان و بینی خود بپردازد. البته استفاده از آب‌ نبات در این مواقع می‌تواند باعث جلوگیری از خشکی دهان گردد.

با قرار گرفتن لوله کانولا در پشت گوش بیمار، باعث زخم و قرمزی در این نواحی نشوید

به این نکته توجه داشته باشید که با قرار گرفتن لوله کانولا در پشت گوش بیمار، باعث زخم و قرمزی در این نواحی نشوید و موظف هستید که در طول روز، چندین ‌بار این موارد را چک کنید تا در صورت وجود هر گونه قرمزی، فورا جای آن را تغییر دهید.

پزشک شما براساس صلاحدید و نحوه میزان اکسیژن دریافتی برای بیمار می‌تواند نحوه کار با کپسول را برای شما شرح دهد. اما اگر همچنان نیازمند دریافت اطلاعات هستید، سایت بالن گاز می‌تواند به شما کمک کند.

تنظیم ‌کننده فشار اکسیژن روی کپسول قرار داده ‌شده است که اگر نشاندهنده عدد زیر 5 باشد، بدان معنی است که کپسول دیگر اکسیژن کافی ندارد و باید حتما شارژ شود.

در صورت کاهش یافتن میزان اکسیژن، لازم است که فورا برای عوض کردن یا شارژ کردن کپسول اقدام کنید.

موارد هشدار دهنده کمبود اکسیژن در کپسول

موارد هشدار دهنده کمبود اکسیژن در کپسول
موارد هشدار دهنده کمبود اکسیژن در کپسول

هنگامی‌ که بنا بر نیاز خود از مراکز مختلف اقدام به تهیه کپسول اکسیژن اجاره ای می‌کنید، ممکن است علائم و نشانه‌های بسیار زیادی را ببینید. حال بهتر است اطلاعاتی در رابطه با این علائم داشته باشید تا در صورت بروز هر کدام از این نشانه‌ها، فورا از پزشک خود مشورت بگیرید.

 • در صورتی ‌که بیمار دچار مواردی همچون بی‌نظمی در تنفس، گیجی و سردرد شدید شد، باید حتما از پزشک کمک بگیرد.
 • عصبی شدن بیمار بعد از اکسیژن گیری، یک نشانه جدی است که باید حتما پیگیری شود.
 • بعد از اکسیژن گیری اگر زیر ناخن بیمار و لب‌ها به رنگ آبی شد، فورا باید پزشک را مطلع کنید.
 • اگر پس از استفاده از کپسول در تنفس بیمار مشکلی اتفاق بیفتد، پزشک باید حتما در جریان قرار بگیرد.

نکات مهم برای نگهداری بهتر از کپسول اکسیژن

نکات مهم برای نگهداری بهتر از کپسول اکسیژن
نکات مهم برای نگهداری بهتر از کپسول اکسیژن
 • نگهداری کپسول اکسیژن باید ‌دور از نور آفتاب باشد.
 • برای جا به‌ جا کردن کپسول باید از پایه‌های چرخ‌دار یا به‌ صورت دورانی استفاده کرد.
 • برای تعویض کپسول باید آچارهای مخصوص آن را داشته باشید.
 • همیشه از پر بودن و آماده ‌به ‌کار بودن کپسول اکسیژن خود اطمینان حاصل کنید.

با شناخت این دسته از مسائل می‌توان دریافت که تعداد بسیاری از افراد در طول روز به دلایل مختلفی همچون بیماری‌های متعدد و به خصوص شیوع بیماری کرونا، نیاز به دریافت اکسیژن دارند.

اما ممکن است توان مالی یا دلایل مختلفی برای خرید کپسول اکسیژن برای آن‌ها وجود نداشته باشد. به‌ همین دلیل می‌توانید از سایت بالن گاز بهترین کپسول اکسیژن اجاره ای را دریافت کنید و از استفاده آن نتایج راضی ‌کننده‌ای از درمان بیماری را دریافت کنید.

ابعاد مختلف کپسول اکسیژن اجاره‌ای برای چه استفاده‌ای است؟

ابعاد مختلف کپسول اکسیژن اجاره‌ای برای چه استفاده‌ای است؟
ابعاد مختلف کپسول اکسیژن اجاره‌ای برای چه استفاده‌ای است؟

طبق مطالب بالا دریافتیم که سایزهای مختلفی از کپسول اکسیژن وجود دارد و سایت بالن گاز می‌تواند ارائه ‌دهنده هر کدام از آن‌ها برای افراد باشد.

اما ممکن است وجود هر کدام از سایزهای کپسول‌ها در مکان مختلفی کاربرد داشته باشد. کپسول‌های اکسیژن اغلب در سایزهای ۲٫۵ لیتری، ۵ لیتری، ۱۰ لیتری، ۲۰ لیتری، ۴۰ لیتری وجود دارد. حال در ادامه خواهیم گفت که در مکان‌های مختلف از چه ابعاد کپسول اکسیژن استفاده خواهد شد.

مکان استفاده از کپسول اکسیژن ۲٫۵ لیتری

موارد استفاده برای این نوع کپسول اغلب برای حمل نوزاد در داخل آمبولانس و یا کوه ‌پیمایی می‌باشد. اگر فردی علاقه بسیار زیاد به رفتن به ارتفاعات دارد، قطعا دچار کمبود اکسیژن خواهد شد و به‌ همین دلیل داشتن کپسول اکسیژن به او کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

با توجه به این ‌که ابعاد این اکسیژن کوچک می‌باشند، برای حمل کوهنوردان بسیار مناسب است و می‌تواند باعث بهینه‌تر کردن عملکرد تنفس آن‌ها گردد.

اما در برخی مواقع نیز ممکن است استفاده از این کپسول برای پزشکیار و پرستار در مواقع اورژانسی اتفاق بیفتد. زیرا حمل آن آسان می‌باشد و در موارد اورژانسی همچون بلایای طبیعی می‌تواند مفید باشد.

سایت بالن گاز همواره در کنار شماست تا با تهیه این نوع کپسول، بتوانید از آن امکانات ارزنده‌ای دریافت کنید.

مکان استفاده از کپسول اکسیژن ۵ لیتری

این کپسول اکسیژن حاوی ۵ لیتر اکسیژن می‌باشد که اغلب در اتومبیل‌های شخصی قابلیت دارد و می‌توان آن را به ‌سادگی حمل کرد.

یک مسئله مهم که در رابطه با این کپسول‌ها وجود دارد، این است که می‌تواند حدوداً 3 تا ۴ ساعت به بیماران اکسیژن برساند. اما برای مسافت‌های طولانی نمی‌تواند مناسب باشد.

اما در صورتی ‌که فرد در مسافت‌های درون ‌شهری نیاز به اکسیژن داشته باشد، این کپسول برای او کارساز می‌باشد. همان ‌طور که مشخص است، وزن آن ۵ کیلوگرم می‌باشد که به ‌سادگی قابل ‌حمل است.

مکان استفاده از کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری

این کپسول‌ها اغلب برای منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد. زیرا سایز مناسبی دارد و می‌تواند در محیط ‌های درمانی برای اکسیژن‌رسانی بسیار کارساز باشد.

در واقع اغلب مواقع این نوع کپسول‌ها به‌ عنوان کپسول اکسیژن اجاره ای شناخته می‌شوند که وزن آن‌ها بین ۸ تا ۱۰ کیلوگرم برآورد شده‌ است و در ارتفاع یک‌ متری اجاره داده می‌شوند.

بنابراین استفاده از آن در منازل شخصی به سادگی می‌باشد و حمل ‌و نقل آن نیز بسیار خوب است. این کپسول می‌تواند حدوداً ۱۰ لیتر اکسیژن در درون خود جای بدهد و تنظیمات آن به ‌گونه‌ای است که می‌تواند تا حدود ۲ ساعت اکسیژن کافی را برای بیمار تامین کند.

اگر مانومتر آن روی درجه ۴ تا ۵ لیتر باشد، قابلیت اکسیژن‌رسانی در ۲ ساعت را دارد. اما اگر مانومتر بر ۱ تا ۲ لیتر تنظیم گردد، بین ۸ تا ۱۰ ساعت می‌تواند در منازل و دیگر محیط‌های مختلف قابلیت اکسیژن‌رسانی داشته باشد و باعث تنفس عادی بیماران گردد.

برای استفاده از این کپسول اجاره‌ای می‌توانید از سایت بالن گاز به‌ عنوان یک سایت حرفه‌ای و خبره در این زمینه کمک بگیرید.

مکان استفاده از کپسول اکسیژن ۲۰ لیتری

موارد استفاده از این کپسول اغلب در آمبولانس‌ها و مراکز درمانی است. با توجه به حجم ۲۰ لیتری اکسیژن می‌تواند زمان بسیاری باعث اکسیژن‌رسانی به بیمار گردد.

به‌ همین دلیل در مواقع منتقل کردن بیمار در طولانی ‌مدت می‌تواند در زمان بیشتری اکسیژن را برای بیمار فراهم کند. وزن حدودی این کپسول بین ۱۸ تا ۲۰ کیلوگرم است که می‌تواند در زمان‌بندی تعیین ‌شده، باعث اکسیژن‌رسانی گردد.

مکان استفاده از کپسول اکسیژن ۴۰ لیتری

کاملاً طبیعی است که هر چه میزان لیتر کپسول اکسیژن افزایش پیدا می‌کند، ارتفاع و وزن آن بیشتر می‌شود. با توجه به این ‌که این کپسول از وزن بسیاری برخوردار می‌باشد، اغلب در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به ‌همین دلیل هیچ‌ گاه شرایط اجاره کپسول‌های ۴۰ لیتری وجود ندارد و قابلیت استفاده از آن برای منزل وجود نخواهد داشت.

در هر صورت ما سعی داشتیم تا اطلاعاتی در زمینه دسته‌ بندی انواع کپسول اکسیژن در اختیار شما قرار بدهیم تا بدانید که کدام یک از این موارد می‌تواند برای شرایط شما مناسب‌تر باشد تا از خدمات کپسول اکسیژن اجاره ای بهره‌ مند شوید. برای استفاده از این خدمات می‌توانید از سایت بالن گاز به‌ عنوان بهترین فروشگاه برخوردار شوید.

هزینه کپسول اجاره‌ای به چه صورت برآورد می‌گردد؟

هزینه کپسول اجاره‌ای به چه صورت برآورد می‌گردد؟
هزینه کپسول اجاره‌ای به چه صورت برآورد می‌گردد؟

برای این ‌که برخی از افراد از امکانات انواع کپسول اکسیژن بهره‌ مند شوند، نیاز به دریافت اطلاعات در زمینه تعرفه‌های اجاره آن دارند.

در این ‌باره باید بگوییم که پارامترهای متعددی می‌توانند باعث اثربخشی و تعیین هزینه‌های اجاره این کپسول گردد. به ‌عنوان نمونه میزان حجمی که از کپسول اکسیژن انتخاب می‌کنید، می‌تواند تعیین کند چه هزینه‌ای در انتظار شماست.

همان‌ طور که گفتیم، کپسول‌های آلومینیومی مبلغ بالاتری به نسبت کپسول‌های فلزی دارند، اما بازه فروش و اجاره کپسول‌های فلزی به نسبت کپسول‌های آلومینیوم بیشتر می‌باشد.

شما می‌توانید با شرایط بهینه براساس امکانات خود از هر کدام از این کپسول‌ها توسط سایت بالن گاز بهره‌ مند شوید و اختلاف قیمت را بین این فروشگاه و دیگر فروشگاه‌های مختلف بسنجید.

مهم‌ترین مسئله در راستای اکسیژن‌رسانی از طریق کپسول، کیفیت می‌باشد و این ‌که از چه برندی برای کپسول استفاده‌ شده باشد تا فرد بتواند امکانات کافی را برای اکسیژن درمانی دریافت کند.

پس تمامی این موارد می‌تواند تعیین‌ کننده هزینه کپسول اکسیژن اجاره ای باشند. اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، با کارشناسان خبره مجموعه سایت بالن گاز تماس حاصل کنید تا از خدمات گسترده آن‌ها برای دریافت کپسول اکسیژن اجاره ای بهره‌ مند شوید.

اهمیت استفاده از کپسول اکسیژن اجاره‌ای در چیست؟

اهمیت استفاده از کپسول اکسیژن اجاره‌ای در چیست؟
اهمیت استفاده از کپسول اکسیژن اجاره‌ای در چیست؟

بر اساس این ‌که استفاده از کپسول اکسیژن برای بیماری‌های ریوی، قلبی، بیماری‌های کرونایی و دیگر موارد ابزار مهمی شناخته می‌شود، همین مسئله باعث پراهمیت شناخته شدن استفاده از کپسول‌های اکسیژن شده است.

در اغلب مواقع، بیماری‌های مختلفی همچون بیماری‌های تنفسی، مسمومیت با گاز، بیماری‌های قلبی، بیماری‌های ریوی، نیازمند استفاده از اکسیژن می‌باشند.

در واقع این افراد بر اساس صلاحدید پزشک خود باید مداوم از گاز اکسیژن تنفس کنند. در برخی مواقع ممکن است همین افراد به دلیل شرایط آلودگی هوا در بیرون از منزل نیز نیازمند دریافت اکسیژن از کپسول اکسیژن باشند تا شرایط زندگی آن‌ها بهتر باشد.

تمامی کپسول‌های اکسیژن از کاربرد مزایای بسیار زیادی برخوردار می‌باشند

تمامی کپسول‌های اکسیژن از کاربرد مزایای بسیار زیادی برخوردار می‌باشند و باعث می‌شود بیمار تا جای ممکن از این گاز تنفس کند.

به خصوص افرادی که در ارتفاع کوهنوردی می‌کنند، نیازمند استفاده از اکسیژن خالص هستند تا با استنشاق آن بتوانند سلامت خود را حفظ کنند.

ابعاد کوچک ۲ لیتری کپسول اکسیژن می‌تواند برای این دسته از افراد مناسب باشد تا به ‌سادگی قابلیت حمل آن را داشته باشند.

تمامی این موارد در کنار یکدیگر باعث می‌شود تا به اهمیت استفاده از کپسول اکسیژن پی ببرید و بدانید که در بسیاری از مواقع، نیاز است تا از خدمات کپسول اکسیژن اجاره ای استفاده داشته باشید.

اگر بیماری با شرایط خاص در منزل دارید، برای این‌ که بتوانید به او کمک کنید تا بهتر نفس بکشد، می‌توانید به اجاره کپسول اکسیژن بپردازید. پس بهتر است در این‌ باره از خدمات ارزنده سایت بالن گاز استفاده داشته باشید تا به نتایج دلخواه خود برسید.

جمع بندی مطالب

جمع بندی مطالب
جمع بندی مطالب

استفاده از کپسول‌های اکسیژن یکی از مسائل حیاتی در زندگی افراد به حساب می‌آید. اما ممکن است برخی از افراد شرایط خرید کپسول را به دلایل مختلف نداشته باشند.

همین مسئله باعث می‌شود تا به فکر استفاده از کپسول اکسیژن اجاره ای بیفتند. اما مهم‌ترین چیزی که باعث خرید یا اجاره این کپسول‌ها خواهد شد، این است که میزان اکسیژن مورد نیازشان برای بیمار در طول روز چقدر می‌باشد.

اگر بیمار در مدت‌ زمان کمی نیاز به دریافت اکسیژن دارد، می‌توانید از کپسول اکسیژن اجاره ای استفاده داشته باشید که می‌تواند هزینه‌ای قابل ‌قبول برای شما در بر داشته باشد.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر در این‌ رابطه دارید، سایت بالن گاز همواره در کنار شماست

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر در این‌ رابطه دارید، سایت بالن گاز همواره در کنار شماست تا مشاوره خوبی برای استفاده از کپسول اکسیژن اجاره ای در اختیارتان قرار بدهد.

اما این ‌موضوع را از خاطر نبرید که استفاده از این کپسول‌ها حتما نیازمند استفاده از مانومتر می‌باشد و باید این دو محصول در کنار یکدیگر استفاده شوند.

گرفتن اکسیژن مقطعی برای بسیاری از افراد توسط این کپسول‌ها اتفاق می‌افتد و هزینه‌هایی که برای کپسول اکسیژن اجاره ای پرداخت می‌شود، به نسبت دستگاه اکسیژن‌ساز بسیار مقرون‌ به ‌صرفه‌تر می‌باشد.

طبق این موضوعات می‌توانید از خدمات ارزنده سایت بالن گاز برای دریافت کپسول با حجم‌های متعدد استفاده داشته باشید و از هزینه کپسول اکسیژن اجاره ای نیز مطلع شوید. امیدواریم که استفاده از این مطلب به شما کمک کند تا نیاز به استفاده از کپسول را برطرف کنید.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.