درباره ما 

بالن گاز از سال 1352 با هدف نوآوری در عرصه ابزار آلات،سیلندر و گاز رسما فعالیت خود را در زمینه واردات دستگاههای مربوطه آغاز نمود و با اخذ نمایندگی انحصاری کمپانی های معتبر از سراسر دنیا و بهره مندی از نیروهای متخصص و با تجربه، در زمره شرکتهای پیشتاز این عرصه قرار گرفت .  
این شرکت همگام با پیشرفت روز افزون فناوری های نوین  با ارائه برنامه ای آموزشی مدرن، سعی در ارتقاء دانش تخصصی نیروهای متخصص خود داشته و از این رو با بهره گیری از مراکز مختلف دانشگاهی و آموزشی ، در حضور یا برگزاری کنفرانسها، سمینارها و کارگاههای آموزشی تخصصی در داخل و خارج از کشور پیش قدم بوده است. همچنین تلاش جهت ارتقاء دانش مرتبط در این حوزه همواره  جزو مسئولیت های اجتماعی این مجموعه  می باشد.
موقعیت های پیاپی ، در ارائه تجهیزات به روز دنیا همراه با به کارگیری نیروهای متخصص و سرعت عمل در بخش ارائه محصولات و خدمات،موجب استقبال بی نظیر بخش نفت و گاز کشور قرار گرفت. .
رویکرد مشتری مداری  مجموعه بالن گاز و ارائه محصولاتی برتر به مشتریان، سرلوحه و هدف نهائی این گروه به شمار آمده و کلیه فعالیت های مجموعه بر پایه این مهم، برنامه ریزی و مدیریت می شوند. از این رو تیم متخصص و معتبر بالن گاز با ارائه هر چه بهتر خدمات خود در غالب فروش، راه اندازی، آموزش و خدمات پس ازفروش تجهیزات گوناگون این حوزه ، سعی در وفادارسازی هر چه بیشتر مشتریان خود داشته و برای دستیابی به این مهم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود. بر آنیم که: با تأکید بر پشتوانه و تجربه دیرین خود و بهره مندی از تکنیکها و فناوری های روز دنیا ، پویایی و پیشرفت خود را ادامه داده و تحولات اساسی و بنیادی را در ارائه محصولات بهتر بوجود آوریم. خداوند را شاکریم که تلاش و پشتکار دیروز، رضایت خاطر امروز شما عزیزان را برایمان به ارمغان آورده است و مطمئنیم که این رضایتمندی، مسئولیت فردایمان را سنگین تر از قبل خواهد نمود. 

 

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.