جعبه ابزار خود را با بالن گاز تکمیل کنید


جعبه ابزار خود را با بالن گاز تکمیل کنید

جعبه ابزار خود را با بالن گاز تکمیل کنید

 

یکی از مهم‌ترین نکات برای شروع هر کاری تهیه ابزارهای موردنیاز آن است. ابزارهایی که بتوان با استفاده از آن‌ها کیفیت و سرعت کار را افزایش داده و در نتیجه رضایت مشتری را به دنبال آن به دست آورد. اما نکته‌ای که بسیار اهمیت دارد این است که این ابزارها را باید از فروشگاهی تهیه کرد که کیفیت کالاهای آن تضمین شده باشد. در نتیجه می‌توان با استفاده از این ابزارها محصول نهایی را با ویژگی‌هایی کاملا دلخواه به دست آورد و تا مدت‌ها از این ابزار برای کار خود استفاده کرد. فروشگاه بالن گاز جایی است که در آن تلفیق تجربه و دانش روز توانسته مجموعه گسترده‌ای از وسایل باکیفیت در حوزه ابزارآلات، سیلندر و گاز جمع‌آوری کرده و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

هر آنچه را برای جوشکاری و برشکاری نیاز دارید از بالن گاز تهیه کنید.

جوشکاری یک کار تخصصی است که انجام آن علاوه بر داشتن تخصص و تجربه نیاز به ابزارهای باکیفیت نیز دارد. از آنجا که جوشکاری برای اتصال دو چیز به یکدیگر استفاده می‌شود، کیفیت ابزارهای کار در این شاخه بسیار مهم است. زیرا کیفیت این ابزارها با کیفیت محل جوش ارتباط مستقیم دارد. همین موضوع در صنعت برشکاری نیز بسیار حائز اهمیت بوده و می‌تواند در کیفیت سطح برش داده شده تاثیر مستقیم داشته باشد.

در فروشگاه بالن گاز فهرست کاملی از وسایلی که برای صنعت جوشکاری و برشکاری استفاده می‌شوند، تهیه شده است. لوازم جوشکاری که در بالن گاز عرضه شده‌اند کاملا مطابق با فناوری و دانش روز بوده و می‌توانند برش یا جوش یکنواختی را برای شما به وجود آورند. موارد زیر مهم‌ترین وسایلی هستند که یک جوشکار یا برشکار باید برای ارتقا کیفی کار خود و در نتیجه افزایش سطح درآمد خود در جعبه ابزارش داشته باشد:

 • کپسول یا سیلندر گاز
 • شلنگ جوشکاری
 • سر پیک مربوط به جوشکاری
 • رگلاتور گاز
 • فلاش بک یا شیر یک‌طرفه

نکته بسیار مهمی که دست‌اندرکاران فروشگاه بالن گاز در نظر گرفته‌اند، قرار دادن وسایل ایمنی مانند شیر یک‌طرفه در فهرست لوازم جوشکاری است. همچنین با استفاده از لوازمی که در سبد فروش این فروشگاه قرار دارد، هر جوشکاری در هر سطحی می‌تواند تمامی نیاز خود را برطرف کند. بنابراین اگر می‌خواهید که از مراجعه به هر فروشگاه دیگری برای تهیه ملزومات جوشکاری و برشکاری بی‌نیاز شوید، کافی است سری به فروشگاه بالن گاز بزنید.

جوشکاری آرگون با بالن گاز کاری ساده است

بالن گاز علاوه بر تهیه فهرست کاملی از لوازم جوشکاری در سبد فروش خود و فراهم کردن امکان خرید آن‌ها، این لوازم را در سطوح مختلف طبقه‌بندی کرده است. بنابراین دیگر نیازی نیست که برای تهیه ابزارهای موردنیاز برای یک نوع خاص از جوشکاری کل فروشگاه را زیر پا بگذارید. به عنوان مثال افرادی که از جوشکاری آرگون برای جوش یا برش سطوح استیل و آلومینیوم استفاده می‌کنند، می‌توانند تمامی وسایل موردنیاز خود را در بالن گاز تهیه کنند. فهرستی از وسایل موردنیاز برای این دسته از افراد در زیر ارائه شده است:

 • سیلندر آرگون
 • مانومتر آرگون
 • سرامیک
 • اینورتر جوش آرگون
 • کلت و کلت بادی یا الکترود جوش آرگون
 • تنگستن جوش آرگون

برای پایداری سطح جوش، بهترین سرپیک جوش را از بالن گاز بخرید

سرپیک جوش یکی از ابزارهای اصلی در جوشکاری است که می‌تواند با استفاده از فرایند اکسیداسیون، پایداری فرایند جوش را افزایش دهد. به عبارت بهتر این وسیله وظیفه دارد که با ایجاد حرارت بر روی فلز تحت جوش و سپس اعمال اکسیژن بر روی آن، فلز را اکسید کند. بسته به هدفی که دارید می‌توانید سرپیک جوش را با دقت‌های متفاوتی که در بازه 0.2 تا 20 میلی‌متر قرار گرفته است، خریداری کنید. در فروشگاه بالن گاز امکان خرید انواع سرپیک جوش از معتبرترین برندها مانند زینسر فراهم شده است.

جوش آرگون
جوش آرگون

باید به خاطر داشته باشید که کیفیت سرپیک جوش می‌تواند در کیفیت برش‌کاری دستی نقشی موثر داشته باشد. بنابراین حتما باید خرید این محصول را از فروشگاهی انجام دهید که کیفیت محصولات را اولویت خود قرار داده است. کیفیت سرپیک جوش علاوه بر اینکه به کشور سازنده بستگی دارد، به مواردی مانند نوع آلیاژ به‌کاررفته برای ساخت آن، کیفیت کلاهک برنجی و شیوه انتقال گاز به کلاهک خروجی نیز وابسته است.

در حال حاضر برندهای معتبر زیادی در زمینه تولید سرپیک جوش فعالیت دارند. برند زینسر یک برند چینی معتبر است که محصولات آن به دلیل قیمت نسبتا مناسب و کیفیت خوب توانسته‌اند در رده محصولات باکیفیت در جهان قرار بگیرند. این برند با استفاده از استانداردهای روز ساخته شده و برای حفظ بازار رقابتی خود تلاش شده تا در تولید آن از آخرین فناوری‌های روز استفاده شود. فروشگاه بالن گاز در حال حاضر اقدام به توزیع این نوع سرپیک جوش با قیمت مناسب کرده است.

با خرید کپسول اکسیژن از بالن گاز پکیج جوشکاری خود را کامل کنید.

کپسول اکسیژن

کپسول اکسیژن نیز یکی از ملزومات سرپیک جوش است. علاوه بر این از کپسول اکسیژن می‌توان در موارد دیگری مانند مصارف آزمایشگاهی و پزشکی نیز بهره برد. اما کپسول اکسیژنی که در جوشکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد باید حاوی اکسیژن خالص باشد. این نوع اکسیژن می‌تواند به افزایش دمای شعله کمک کند. همچنین یکی از مواردی است که می‌تواند به انجام جوشکاری و برشکاری نقطه‌ای کمک کند.

این کپسول‌ها که امکان خرید انواع مختلف آن‌ها در فروشگاه بالن گاز فراهم شده است، معمولا از جنس‌های فولادی و آلومینیومی ساخته شده‌اند. همچنین حجم این کپسول‌ها بالا بوده و معمولا حدود 40 تا 50 لیتر است. یکی دیگر از مواردی که باعث ایجاد تفاوت در کپسول‌های اکسیژن می‌شود، فشار کاری آن است. از این منظر نیز کپسول اکسیژن می‌تواند با فشار 150، 200 یا 300 بار کار کند.

بالن گاز با توجه به تجربه‌ای که در زمینه واردات و توزیع انواع مختلف کپسول‌های اکسیژن دارد، به خوبی نیاز بازار را شناسایی کرده و کپسول‌های 40 لیتری را که بیشتر در صنایع مختلف یا کاربردهای پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرند، به فروش می‌رساند. این کپسول‌های اکسیژن 40 لیتری که برای جوشکاری یا برشکاری استفاده می‌شوند از جنس آلومینیوم ساخته شده‌اند. کیفیت ساخت این محصولات بسیار بالا بوده و در نتیجه نگهداری از آن‌ها بسیار ساده است. با خرید کپسول اکسیژن از بالن گاز در کنار دیگر مواردی که ذکر شد شما دیگر هیچ ابزاری را در صنعت جوشکاری خود کم نداشته و می‌توانید هر جوشکاری را با هر سطح کیفی مورد انتظاری انجام دهید.

چرا فروشگاه بالن گاز را برای خرید محصولات خود انتخاب کنیم؟

بالن گاز یکی از معتبرترین مجموعه‌های فعال در ایران در زمینه انواع ابزارآلات، سیلندر و گاز است. این مجموعه از سال 1352 فعالیت خود را آغاز کرده و با نزدیک به نیم قرن تجربه توانسته مجموعه بزرگی از انواع محصولات موردنیاز در صنایع مختلف را گرد هم جمع کند. با مراجعه به سایت بالن گاز شما می‌توانید تنوع زیادی از محصولات را چه از نظر قیمت و چه از نظر کیفی پیدا کرده و مناسب‌ترین محصول را برای رسیدن به هدف خود انتخاب کنید.

کیفیت و امنیت کار مهم‌ترین اولویت‌های مجموعه بالن گاز هستند. به همین دلیل در سبد فروش هر محصول مهم‌ترین ابزارهای ایمنی نیز به همراه آن عرضه می‌شود که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها هم طول عمر دستگاه را بالا برده و هم امنیت خود و همکارانتان را تامین کنید. علاوه بر این‌ها شما می‌توانید با خواندن توضیحات کاملی که در صفحه مربوط به هر محصول نوشته شده است، کاملا به مشخصات آن پی برده و در نتیجه یک خرید آگاهانه را انجام دهید.

در کنار این‌ها مجموعه بالن گاز همواره تلاش کرده تا به‌روزترین تجهیزات دنیا را در فروشگاه خود ارائه دهد. استفاده از فناوری روز در کنار نیروهای متخصص باعث شده است که سرعت عمل در بخش ارائه محصولات تا حد زیادی بالا رود. همچنین تجربه، تخصص و اعتبار در بالن گاز توانسته سطح کیفی خدمات را تا حد زیادی افزایش دهد.

سخن پایانی

تهیه ملزومات تخصصی هر کاری باید از فروشگاهی انجام شود که به طور تخصصی در این زمینه مشغول به فعالیت بوده و می‌تواند تنوع زیادی از محصولات را ارائه دهد. جوشکاری و برشکاری نیز یکی از صنایع تخصصی است که بدون داشتن ابزار موردنیاز نمی‌توان یک محصول باکیفیت به دست آورد. بالن گاز با استفاده از تجربه تقریبا 50 ساله خود در زمینه ابزارآلات، سیلندر و گاز توانسته تمامی محصولات موردنیاز در این صنایع را با بالاترین فناوری و مطابق با تکنولوژی روز در اختیار شما قرار داده تا بتوانید بدون نیاز به صرف وقت برای یافتن ابزارهای باکیفیت، کامل‌ترین و مجهزترین پکیج جوشکاری را برای خود تهیه کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *