مانومتر استیل جهت گازهای خورنده

مانومتر استیل- گازهای خورنده
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

بالن گاز وارد کننده قانونی و توزیع کننده انواع کپسول فشار قوی، مانومتر، سرپیک جوش و برش و تجهیزات و ملزومات مربوطه  جهت امور آزمایشگاهی و تحقیقاتی و صنعتی از بزرگ ترین تولید کنندگان بین المللی با رعایت تمام پروتکل های ایمنی و دقت سنجی می باشد.

یکی از مهمترین تجهیزات مورد نیاز در هنگام استفاده در امور تحقیقاتی و آزمایشگاهی استفاده و به کار گیری از ملزوماتی می باشد که بتوان با توجه به خصوصیات گاز مورد استفاده از لحاظ شاخصه های ذاتی و رفتار مولکولی مربوط بتوان با دقت و بدون هیچ گونه خطر رفتار گاز مربوطه را در فرایند مربوطه مورد بازبینی و اندازه گیری و احتمالا ترکیب نمود. بنابراین استفاده از هر گاز بنا به شکل مولکولی نیازمند تجهیزات مخصوص به آن بوده و می باشد.

یکی از طبقه بندی های مورد استفاده در صنعت و آزمایشگاه که همواره بنا به خاصیت ذاتی این طبقه از گازها مورد توجه بسیار زیاد حتی در امور نظامی می باشد طبقه مربوط به گازهای اسیدی، گاز های خورنده و گازهای با میزان خورندگی بالا و اسیدی می باشد. این گازها بسیار خطرناک ولی در عین حال از اجزای بسیار ریز تشکیل و ترکیب شده و در هنگاه مصرف آن می بایست نهایت دقت و ایمنی توسط مصرف کننده به کار گرفته شود.

در بحث مربوط به اندازه گیری جریان عبوری و کنترل و سمت دادن جریان همانطور که در بحث مربوط به مانومتر توضیح کامل داده شده  است می بایست بر اساس میزان فلوی مورد نیاز و مقدار مورد مصرف رگولاتور مربوطه تهیه و استفاده گردد .

در این راستا استفاده از مانومتر استیل جهت گازهای خورنده اولین قدم محسوب می شود. مانومتر های استیل با ساختار آلیاژ استنلس استیل جهت مقابله با خوردگی گاز اسیدی و انتقال جریان فلوی گاز میزان خروجی مورد نیاز دستگاه و مصرف کننده را به راحتی فراهم می آورد.

از جمله گازهای خورنده و مانومتر استیل جهت گازهای خورنده ارائه شده بالن گاز می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

گاز هگزا فلوراید سولفید، گاز دی اکسید گوگرد، گاز فلوئور، گاز هگزان، گاز هیدروژن سولفید، و…..

بالن گاز با برخورداری از نمایندگی انحصاری در حوزه فروش و حساسیت تیم مدیریتی در حوزه ارائه مخصولات با کیفیت بالا و البته ایمنی بعنوان گام مهم در ارائه محصولات ، اقدام به ارائه مانومتر از کمپانی های ذیل با ارائه ضمانت 10 سله نموده است.

  • مانومتر استیل جنتک آمریکا
  • مانومتر استیل مسر آلمان
  • مانومتر استیل ریچیو چین
  • مانومتر استیل تاناکا کره

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.